+420 721 821 296 (Po-Čt 8-16:30 Pá 8-15)OBCHODNÍ PODMÍNKYKONTAKTYKE STAŽENÍ

NAŠE PRODUKTY

PROXXON MICROMOT

Ruční a stolní mikronářadí, příslušenství. Nářadí pro modeláře, zlatníky, optiky, řezbáře, renovace atd.

PROXXON INDUSTRIAL

Profesionální ruční nářadí. Gola sady, momentové klíče, ráčny, šroubováky, nástavce atd.

SKIL

Profesionální a hobby elektrické nářadí. Aku šroubováky, kotoučové pily, brusky, vrtačky, zahradní nářadí atd.

XENOX

Ruční a stolní mikronářadí, příslušenství. Nářadí pro laboratoře, zdravotnictví, zubní ordinace, optiky.

PROXXON MICROMOT

Kvalitní německé mikronářadí pro modeláře, optiky, klenotníky, zubní laboratoře, elektrotechniky, strojní mechaniky, výrobce forem, tvůrce nástrojů a další. Všechny produkty splňují požadavky na tichou, přesnou a bez vibrací přenášející práci, díky čemuž můžete pracovat několik hodin nepřetržitě. Řada PROXXON MICROMOT má více než 50 strojů, je nepřekonatelnou světovou špičkou v miniaturních přístrojích.

PROXXON INDUSTRIAL

Vysoká kvalita je charakteristická i pro řadu PROXXON INDUSTRIAL. Jedná se o velmi kvalitní nářadí kované z chrom-vanadiové oceli 31 CrV vyráběné podle nejvyšších standardů pro profesionální použití v průmyslu, autoprůmyslu ale i v domácí dílně; prostě všude tam, kde chcete pracovat s kvalitním nářadím, které vydrží a nemusíte stále kupovat nekvalitní a laciné nářadí na jedno použití. Vynikající kvalita a konkurenceschopné ceny vedly nářadí PROXXON INDUSTRIAL k tomu, aby se ujalo vedení v průmyslovém sektoru.

SKIL

Původně nizozemská společnost, která jako první již v roce 1923 vyvinula první elektrickou ruční pilu (okružní pila neboli „mafl“). Elektrické nářadí SKIL tvoří profesionální elektrické nářadí, zahradní nářadí a elektrické nářadí pro kutily. Nový program akumulátorového nářadí (bateriové mončlánky jsou vyráběny společností Samsung) je na takové úrovní, že záruční doba nabízí zákazníkům 3 roky na baterii a na profesionální červenou řadu až 5 let garance. SKIL se řadí mezi kvalitní profi i hoby nářadí s dlouholetou tradicí.

XENOX

Kvalitní německé mikronářadí pro laboratoře, zubní ordinace, pedikuru a manikuru, optiky ale i pro klenotníky a další. Všechny produkty splňují požadavky na tichou, přesnou a bez vibrací přenášející práci, díky čemuž můžete pracovat několik hodin nepřetržitě. Řada PROXXON XENOX vychází technickým zpracováním z řady PROXXON MICROMOT, ale svým designem a některými specializovanými produkty patří spíše do zdravotního prostředí než modelářské dílny.

SEZNAM DEALERŮ

Hradec Králové
LANDSMANN s.r.o.
BERGER, s.r.o.
Náchod
KBN nářadí
Rychnov nad Kněžnou
OSA nářadí
Úpice
Melichar CZ

KDE NÁS NAJDETE

Mstětice 16
250 91, Zeleneč-Mštětice
Praha - Východ
Otevírací doba
Po-Čt 8:00 - 16:30
Pá 8:00 - 15:00
274 77 20 25
274 77 06 87
721 821 296

PRODEJNA

Mstětice 16, 250 91
Zeleneč-Mštětice

Otevírací doba:
Po-Čt: 8:00-16:30
Pá: 8:00-15:00
721 821 296
274 772 025
rf-technik@rf-technik.cz